Університет третього віку

У Франківську літні студенти побували на презентації книги


13 лютого в Івано-Франківську студенти Університету третього віку побували на презентації книги Світлани Бреславської – “Всі фаворитки короля”.

Світлана Бреславська розповідає, що це – “твори із шухляди“, які писалися дуже давно.

“Я не знала, чи є вони досконалими, але от ця книга уже побачила світ. Вийшло 500 примірників”, – розповідає письменниця.

Додає, що спочатку переживала, чи новели, які вона написала, не були маленькими, але згодом зрозуміла, що новели й мають бути такі. Перша новела письменниці має уже 28 років.

“Щоб щось написати, потрібне натхнення. У книзі є новела” Робінзон” я її написала одразу, за один день. У мене в голові має повністю сформуватися сюжет, щоб я точно знала про що писати. На написання творів найбільше надихає біль, її легше сформувати й “вилити” у новелу”, – каже Бреславська.

Професорка Прикарпатського національного університету та письменниця Ольга Деркачова розповідає, що ця книга дійсно є чудовим творінням.

“Ця проза динамічна та емоційна, з елементами психологізму. Коли читаєш книгу здається, що ти перебуваєш в ілюзії. Читач, який візьме цю книгу до рук, буде дійсно задоволений”, – додає Деркачова.

Довідково:

Світлана Бреславська народилася 1969 року в м. Калуші Івано-Франківської області. Закінчила філологічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Викладала українську мову та літературу в школі с. Іза Хустського району Закарпатської області. Зараз працює в університеті. Почала друкуватися в обласній та республіканській пресі з 1982 року. Її поезії були вміщені в альманасі «Вітрила 88», а новели та переклад з польської – в часописах «Четвер 93» та «Перевал». Авторка наукових статей з літературознавства та валеології, а також поетичних збірок «Два кроки до раю», «Переступи поріг…», «Вниз головою».

Коментарі Вимкнено до У Франківську літні студенти побували на презентації книги